Z białym podlewem

O nas

Lustro to produkt pozwalający na uzyskanie odbicia obrazu dzięki naniesieniu srebrnego podlewu na szkło bazowe. Pozwala na optyczne uzyskanie dodatkowej przestrzeni a biały podlew spełnia dodatkowe walory dekoracyjne.

Stosowane dla poprawienia atrakcyjności pomieszczeń.

Producenci: AGC Glass Europe Dostępne grubości: 4 mm Z białym podlewem

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2550x1605
  • 3210x2550

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Grzeszczak
Karina Grzeszczak
Specjalista ds. sprzedaży karina.grzeszczak@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości sabina.wolter@wutkowski.com.pl