Szkło piaskowane

O nas

Float piaskowany to szkło dekoracyjne powstałe w wyniku matowienia jego powierzchni strumieniem sprężonego powietrza z dodatkiem drobinek piasku. To metoda zdobienia szkła, dzięki której traci ono swoją przezierność i pozwala uzyskać efekt prywatności w pomieszczeniach.

Proces piaskowania szkła daje możliwość jego zdobienia w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób oraz tworzenia na jego powierzchni rozmaitych wzorów, motywów, napisów.

Szkło piaskowane znajduje szerokie zastosowanie w architekturze wnętrz np. szklanych drzwiach, przeszkleniach i zabudowach, lustrach, balustradach.

Producenci: Wutkowski Dostępne grubości: 3 - 10 mm Szkło piaskowane

Dostępne wymiary:

3 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
4 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
5 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
6 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
8 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
10 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Grzeszczak
Karina Grzeszczak
Specjalista ds. sprzedaży karina.grzeszczak@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości sabina.wolter@wutkowski.com.pl