Szkło niskoemisyjne twardopowłokowe

O nas

Szkło powłokowe niskoemisyjne twardopowłokowe charakteryzuje się łatwością obróbki, długim okresem przydatności oraz dużą twardością powłoki. Emisyjność na poziomie Ug = 1,5 powala na szerokie zastosowanie w produkcji szyb zespolonych w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym.

Producenci: AGC Glass Europe (Planibel G) Dostępne grubości: 4 - 6 mm Szkło niskoemisyjne twardopowłokowe

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2250x1605
  • 3210x2250
6 mm
  • 3210x2250

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Grzeszczak
Karina Grzeszczak
Specjalista ds. sprzedaży karina.grzeszczak@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości sabina.wolter@wutkowski.com.pl