Szkło niskoemisyjne miękkopowłokowe

O nas

Szkło powłokowe niskoemisyjne to szkło z naniesionymi powłokami, pozwalającymi na bezproblemowe przenikanie promieniowania słonecznego do budynku i jednocześnie ograniczanie upływu cieplnego z budynku na zewnątrz. Wpływa to na obniżenie kosztów ogrzewania, podniesienie komfortu cieplnego oraz ochronę środowiska.

Szkło stosowane głownie w budownictwie, przede wszystkim do produkcji szyb zespolonych.

Producenci: PILKINGTON Polska Sp. z o.o. (Optitherm), Saint-Gobain Building Glass Polska (Planitherm XN), Import Dostępne grubości: 4 mm Szkło niskoemisyjne miękkopowłokowe

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 3210x2250
  • 3210x2550
33.1
  • 3210x2250
  • 3210x2550

Dział realizacji zamówień hurtowych

Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Kierownik sprzedaży Tel. kom: 510 227 265 krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży Tel. kom: 694 728 379 mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży Tel. kom: 693 656 562 dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży Tel. kom: 606 324 064 ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Szymon Dąbrowski
Szymon Dąbrowski
Specjalista ds. sprzedaży Tel: 501 099 058 szymon.dabrowski@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży Tel. kom: 789 127 785 hanna.kozuch@wutkowski.com.pl
Wiktoria Walter
Wiktoria Walter
Fakturzystka Tel. kom: 694 732 092 wiktoria.walter@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. jakości i reklamacji Tel. kom: 784 656 983 karina.reszka@wutkowski.com.pl