Szkło niskoemisyjne miękkopowłokowe

O nas

Szkło powłokowe niskoemisyjne to szkło z naniesionymi powłokami, pozwalającymi na bezproblemowe przenikanie promieniowania słonecznego do budynku i jednocześnie ograniczanie upływu cieplnego z budynku na zewnątrz. Wpływa to na obniżenie kosztów ogrzewania, podniesienie komfortu cieplnego oraz ochronę środowiska.

Szkło stosowane głownie w budownictwie, przede wszystkim do produkcji szyb zespolonych.

Producenci: PILKINGTON Polska Sp. z o.o. (Optitherm), Saint-Gobain Building Glass Polska (Planitherm XN), Import Dostępne grubości: 4 mm Szkło niskoemisyjne miękkopowłokowe

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 3210x2250
  • 3210x2550
33.1
  • 3210x2250
  • 3210x2550
44.1
  • 3210x2250
  • 3210x2550
44.2
  • 3210x2250
  • 3210x2550

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Grzeszczak
Karina Grzeszczak
Specjalista ds. sprzedaży karina.grzeszczak@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości sabina.wolter@wutkowski.com.pl