Szkło kominkowe samoczyszczące

O nas

Samoczyszczące szkło kominkowe, podobnie jak zwykłe szkło kominkowe, jest pokryte niewidzialną dla oka warstwą tlenku metalu. Ma ona za zadanie zatrzymywać energię cieplną we wnętrzu paleniska. Kominkowe szkło samoczyszczące ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne a jego powierzchnia jest gładka po obu stronach. Charakteryzuje się wysoką odpornością na zmiany temperatur, zachowują wytrzymałość nawet przy 800 ºC i nie odkształcają się pod ich wpływem. Dodatkowo, w odróżnieniu od zwykłego szkła kominkowego, charakteryzuje ją dłuższy okres zachowania czystości. Sadza dopalana w palenisku nie przywiera do wewnętrznej strony szyby i pozwala cieszyć się widokiem płomieni przez długi czas.

Producenci: Neoceram Dostępne grubości: 4 mm Szkło kominkowe samoczyszczące

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2000x1100

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości zamówień hurtowych sabina.wolter@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży hanna.kozuch@wutkowski.com.pl