Szkło kominkowe samoczyszczące

O nas

Samoczyszczące szkło kominkowe, podobnie jak zwykłe szkło kominkowe, jest pokryte niewidzialną dla oka warstwą tlenku metalu. Ma ona za zadanie zatrzymywać energię cieplną we wnętrzu paleniska. Kominkowe szkło samoczyszczące ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne a jego powierzchnia jest gładka po obu stronach. Charakteryzuje się wysoką odpornością na zmiany temperatur, zachowują wytrzymałość nawet przy 800 ºC i nie odkształcają się pod ich wpływem. Dodatkowo, w odróżnieniu od zwykłego szkła kominkowego, charakteryzuje ją dłuższy okres zachowania czystości. Sadza dopalana w palenisku nie przywiera do wewnętrznej strony szyby i pozwala cieszyć się widokiem płomieni przez długi czas.

Producenci: Neoceram Dostępne grubości: 4 mm Szkło kominkowe samoczyszczące

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2000x1100

Dział realizacji zamówień hurtowych

Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Kierownik sprzedaży Tel. kom: 510 227 265 krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży Tel. kom: 694 728 379 mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży Tel. kom: 693 656 562 dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży Tel. kom: 606 324 064 ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Szymon Dąbrowski
Szymon Dąbrowski
Specjalista ds. sprzedaży Tel: 501 099 058 szymon.dabrowski@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży Tel. kom: 789 127 785 hanna.kozuch@wutkowski.com.pl
Wiktoria Walter
Wiktoria Walter
Fakturzystka Tel. kom: 694 732 092 wiktoria.walter@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. jakości i reklamacji Tel. kom: 784 656 983 karina.reszka@wutkowski.com.pl