Szkło kominkowe

O nas

Wysokiej jakości szkło kominkowe jest jednostronnie pokryte niewidzialną dla oka warstwą tlenku metalu. Warstwa ta powoduje, że promieniowanie cieplne odbija się od niej i zatrzymuje energię cieplną we wnętrzu paleniska. Szkło kominkowe ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne a jego powierzchnia jest gładka po obu stronach. Charakteryzuje się wysoką odpornością na zmiany temperatur, zachowują wytrzymałość nawet przy 800 ºC i nie odkształcają się pod ich wpływem.

Szkło kominkowe może być obrabiane mechanicznie wszystkimi metodami stosowanymi przy obróbce szkła np. szlifowanie, wiercenie.

Producenci: Neoceram Dostępne grubości: 4 mm Szkło kominkowe

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2100x1266

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Grzeszczak
Karina Grzeszczak
Specjalista ds. sprzedaży karina.grzeszczak@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości sabina.wolter@wutkowski.com.pl