Szkło antykorozyjne

O nas

Szkło antykorozyjne to szkło, na które nałożono specjalną, niewidoczną powłokę. Zapobiega ona powierzchniowej korozji, na którą narażone jest szkło podczas długotrwałego działania wilgoci, jednocześnie ułatwiając jego czyszczenie.

Woda spływa po powierzchni szkła, co ogranicza powstawanie osadów kamienia i zacieków. Wszelkie ślady użytkowania są łatwiejsze do usunięcia w porównaniu ze standardowym szkłem niepowlekanym a powłoka jest trwała.

Szkło antykorozyjne opracowane zostało z myślą o zastosowaniach w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza. Można je stosować w kabinach natryskowych i prysznicowych, parawanach wannowych, okładzinach ściennych wokół wanny. Występuje w dwóch wersjach, na szkle bazowym float oraz ekstra białym.

Szkło antykorozyjne może być poddawane obróbce, w tym hartowaniu i laminowaniu.

Producenci: PILKINGTON Polska Sp. z o.o. (Optishower), Saint-Gobain Building Glass Polska (Timeless) Dostępne grubości: 8 mm Szkło antykorozyjne

Dostępne wymiary:

8 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości zamówień hurtowych sabina.wolter@wutkowski.com.pl