Supersilver Dark Blue

O nas

Szkło refleksyjne to szkło barwione w masie z naniesioną specjalną powłoką „odblaskową” w procesie produkcji. Powłoka ma za zadanie odbijać promieniowanie słoneczne oraz ograniczać światło widzialne. Wysoki współczynnik odbicia światła ogranicza nagrzewanie pomieszczeń oraz jaskrawość oświetlenia. Zapewnia również większą prywatność. Powłoka jest wtopiona w szkło, co nadaje jej wyjątkową trwałość oraz dodatkowe walory estetyczne.

Producenci: AGC Glass Europe (Stopsol Supersilver Dark Blue) Dostępne grubości: 6 mm Supersilver Dark Blue

Dostępne wymiary:

6 mm
  • 3210x2250

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości zamówień hurtowych sabina.wolter@wutkowski.com.pl