Satin Visionary

O nas

Kolekcja szkieł, na którą jako jedyni posiadamy patent. Jest to wyjątkowe szkło o niepowtarzalnych wzorach. Satin Craziness oprócz tego, że rozprasza światło i daje efekt „intymności”, dodatkowo posiada walory estetyczne – unikalne wzory nadają niezwykle elegancki wygląd wnętrzu.

Szkło ma szeroki wachlarz zastosowań w architekturze wnętrz: stolarka meblowa, ścianki działowe, kabiny prysznicowe, przeszklenia.

Producenci: Wutkowski Dostępne grubości: 4 mm Satin Visionary

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2440x1830

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości zamówień hurtowych sabina.wolter@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży hanna.kozuch@wutkowski.com.pl