Pixarena

O nas

Szkło ornamentowe powstaje w procesie ciągłego walcowania. Podgrzana tafla zostaje przepuszczona pomiędzy walcami. Jeden z nich posiada określony wzór i wytłacza go na jej powierzchni.

Szkło ornamentowe jest szkłem półprzeziernym. Występuje w wersji bezbarwnej. Swoje zastosowanie znajdzie wszędzie tam, gdzie ważna jest dyskretna prywatność połączona z delikatnym efektem rozproszonego światła.

W naszej ofercie można znaleźć ponad 30 ciekawych, funkcjonalnych i ponadczasowych wzorów. Spośród całej gamy szkieł ornamentowych wyróżnić można taki produkt, jak Pixarena. To nowoczesne szkło o gęstym, jednolitym i  atrakcyjnym wzorze, który produkowany jest w sposób ekologiczny. W wersji hartowanej doskonale sprawdzi się w kabinach prysznicowych, , ściankach działowych lub szklanych drzwiach.

Producenci: Saint-Gobain Building Glass Polska Dostępne grubości: 4 - 8 mm Pixarena

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 3210x2040
6 mm
  • 3210x2040
8 mm
  • 3210x2040

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości zamówień hurtowych sabina.wolter@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży hanna.kozuch@wutkowski.com.pl