Monumental M 102

O nas

Szkło ornamentowe powstaje w procesie ciągłego walcowania. Podgrzana tafla zostaje przepuszczona pomiędzy walcami. Jeden z nich posiada określony wzór i wytłacza go na jej powierzchni.

Szkło ornamentowe jest szkłem półprzeziernym. Występuje w wersji bezbarwnej i oranż. Swoje zastosowanie znajdzie wszędzie tam, gdzie ważna jest dyskretna prywatność połączona z delikatnym efektem rozproszonego światła.

W naszej ofercie można znaleźć ponad 30 ciekawych, funkcjonalnych i ponadczasowych wzorów

Producenci: Dostępne grubości: 4 mm Monumental M 102

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2160x1420

Dział realizacji zamówień hurtowych

Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Kierownik sprzedaży Tel. kom: 510 227 265 krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży Tel. kom: 694 728 379 mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży Tel. kom: 693 656 562 dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży Tel. kom: 606 324 064 ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Szymon Dąbrowski
Szymon Dąbrowski
Specjalista ds. sprzedaży Tel: 501 099 058 szymon.dabrowski@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży Tel. kom: 789 127 785 hanna.kozuch@wutkowski.com.pl
Wiktoria Walter
Wiktoria Walter
Fakturzystka Tel. kom: 694 732 092 wiktoria.walter@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. jakości i reklamacji Tel. kom: 784 656 983 karina.reszka@wutkowski.com.pl