Mirropane Chrome

O nas

Pilkington Mirropane Chrome to wysokorefleksyjne szkło powlekane. Dzięki odpornej na wilgoć powłoce łączy w sobie niezawodność z lśniącym wyglądem i ma doskonałą odporność na korozję.

Szkło można hartować i laminować, ma więc szerokie zastosowanie w miejscach o podwyższonych wymogach bezpieczeństwa. 

Doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza, w konstrukcjach z mocowaniem punktowym, lodówkach komercyjnych, kabinach prysznicowych, lustrach wielkoformatowych, barach i lobby hotelowych, krytych pływalniach, przeszkleniach wewnętrznych, spa i gorących źródłach, bankach i komisariatach policji. 

Producenci: PILKINGTON Polska Sp. z o.o. Dostępne grubości: 4 - 8 mm Mirropane Chrome

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 3210x2250
6 mm
  • 3210x2250
8 mm
  • 3210x2250

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży hanna.kozuch@wutkowski.com.pl