Miralite Natura

O nas

Miralite Natura daje łagodne odbicie, które uwidacznia rzeczywistość cieplej, niż tradycyjne lustro i wygląda bardzo naturalnie. Dzięki specjalnie opracowanemu filtrowi ma subtelny, brzoskwiniowy odcień, który daje wierniejsze odzwierciedlenie rzeczywistości niż tradycyjne lustra.

Producenci: Saint-Gobain Building Glass Polska Dostępne grubości: 4 mm Miralite Natura

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 3210x2000

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży hanna.kozuch@wutkowski.com.pl