Miedziane

O nas

Lustro to produkt pozwalający na uzyskanie odbicia obrazu dzięki naniesieniu srebrnego podlewu na szkło bazowe. Pozwala na optyczne uzyskanie dodatkowej przestrzeni oraz spełnia dodatkowe walory dekoracyjne. Cechuje się odpornością na korozję oraz starzenie.

W naszej ofercie lustra w dodatkowych wersjach: brązowe, grafitowe, zielone, złote i miedziane. Powstały one dzięki użyciu dodatkowych pierwiastków metalicznych w procesie ich produkcji.

Stosowane szeroko dla poprawienia atrakcyjności pomieszczeń oraz jako niezbędny element każdego domu.

Producenci: Import Dostępne grubości: 5 mm Miedziane

Dostępne wymiary:

5 mm
  • 2140x1650
  • 3300x2140

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży hanna.kozuch@wutkowski.com.pl