Metal Grey 9006

O nas

Lacobel to szkło z naniesioną jednostronnie warstwą specjalnego lakieru wysokiej jakości, który zapewnia odporność na działanie promieni UV. Dzięki temu produkt nie blaknie i zachowuje wyjątkowy połysk i swoją barwę. Błyszczący lakier zabezpiecza również przed rozmaitymi uszkodzeniami. Na tym szkle można nawet pisać i traktować je jako tablicę.

Szkło Lacobel może być poddawane bezpiecznej obróbce m.in. cięciu, wierceniu, szlifowaniu. W naszej ofercie znajduje się również Lacobel, który można poddać hartowaniu.

 

Szkło Lacobel doskonale sprawdzi się w elementach architektury wnętrz. Materiał często wybierany jest do aranżacji kuchni, wypierając tradycyjne płytki ceramiczne w miejscu nad kuchennym blatem lub ścianach. Oprócz kuchni, innym miejscem w domu, w którym warto zastanowić się nad wykorzystaniem ozdobnego szkła, jest łazienka – materiał ten jest odporny na wilgoć i łatwy w czyszczeniu. Ciekawe refleksy, połączone z minimalistycznie urządzonymi łazienkami, tworzą niesamowitą i oryginalną aranżację. Materiał ten wykorzystywany jest również w konstruowaniu lad w barach i restauracjach oraz sprawdza się w wielu innych miejscach. Lacobel jest też chętnie wybierany jako dekoracja ścienna. Powierzchnia szkła jest połyskująca i doskonale odznacza się w matowych, statycznych wnętrzach i pozwala je wyraźnie ożywić.

Producenci: AGC Glass Europe Dostępne grubości: 4 mm Metal Grey 9006

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2550x1605
  • 3210x2550

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Grzeszczak
Karina Grzeszczak
Specjalista ds. sprzedaży karina.grzeszczak@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości sabina.wolter@wutkowski.com.pl