Lustro srebrne

O nas

Lustro to produkt pozwalający na uzyskanie odbicia obrazu dzięki naniesieniu srebrnego podlewu na szkło bazowe. Pozwala na optyczne uzyskanie dodatkowej przestrzeni oraz spełnia dodatkowe walory dekoracyjne. Cechuje się odpornością na korozję oraz starzenie.

Stosowane szeroko dla poprawienia atrakcyjności pomieszczeń oraz jako niezbędny element każdego domu.

Producenci: Saint-Gobain Building Glass Polska (Miralite Pure), AGC Glass Europe (Mirox MNGE Clear), Import Dostępne grubości: 2 - 6 mm Lustro srebrne

Dostępne wymiary:

2 mm
  • 2250x1605
3 mm
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
  • 3300x2140
4 mm
  • 2550x1605
  • 2750x1605
  • 3210x2000
  • 3210x2250
  • 3210x2550
5 mm
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
6 mm
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Grzeszczak
Karina Grzeszczak
Specjalista ds. sprzedaży karina.grzeszczak@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości sabina.wolter@wutkowski.com.pl