Grafit

O nas

Szkło satynowane to szkło matowe, półprzezierne, powstałe w wyniku procesu trawienia kwasem jego powierzchni. Szkło traci swoją przezierność oraz uzyskuje się efekt rozproszenia światła, a jego powierzchnia jest równomierna i delikatna w dotyku.

Szkło satynowane posiada wiele wersji dekoracyjnych, jest produkowane zarówno na szkle float, barwionym w masie, szkle ekstra białym, jak i różnych wzorach dekoracyjnych.

Szkło pozwala uzyskać efekt prywatności, znajduje więc szerokie zastosowanie w  wyposażaniu wnętrz oraz w elementach dekoracyjnych.

Producenci: Dostępne grubości: 4 - 10 mm Grafit

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2250x1605
  • 3210x2250
6 mm
  • 2250x1605
  • 3210x2250
8 mm
  • 2250x1605
  • 3210x2250
10 mm
  • 2250x1605
  • 3210x2250

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości zamówień hurtowych sabina.wolter@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży hanna.kozuch@wutkowski.com.pl