Flutes bezbarwny

O nas

Szkło ornamentowe powstaje w procesie ciągłego walcowania. Podgrzana tafla zostaje przepuszczona pomiędzy walcami. Jeden z nich posiada określony wzór i wytłacza go na jej powierzchni.

Szkło ornamentowe jest szkłem półprzeziernym. Występuje w wersji bezbarwnej, brąz i oranż. Swoje zastosowanie znajdzie wszędzie tam, gdzie ważna jest dyskretna prywatność połączona z delikatnym efektem rozproszonego światła.

W naszej ofercie można znaleźć ponad 30 ciekawych, funkcjonalnych i ponadczasowych wzorów. 

Producenci: AGC Glass Europe Dostępne grubości: 4 mm Flutes bezbarwny

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2540x1610

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Grzeszczak
Karina Grzeszczak
Specjalista ds. sprzedaży karina.grzeszczak@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości sabina.wolter@wutkowski.com.pl