Float ekstra biały

O nas

Float ekstra biały to całkowicie odbarwione szkło, uzyskane poprzez obniżenie zawartości tlenków żelaza w masie szklanej. Dzięki swoim właściwościom oraz przezierności, szczególnie widocznej na krawędziach, wykorzystywane jest, gdy zabarwiona poświata szkła typu float jest niewskazana.

Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie istotna jest idealna transparentność i przepuszczalność światła oraz czystość barw (również w przypadku szkła laminowanego).

Producenci: PILKINGTON Polska Sp. z o.o. (Optiwhite) Dostępne grubości: 3 - 19 mm Float ekstra biały

Dostępne wymiary:

3 mm
  • 2250x1605
  • 3210x2250
4 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
5 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
6 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
8 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
10 mm
  • 3210x2250
  • 3210x2550
12 mm
  • 3210x2250
  • 3210x2550
15 mm
  • 3210x2250
19 mm
  • 3210x2250

Dział realizacji zamówień hurtowych

Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Kierownik sprzedaży Tel. kom: 510 227 265 krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży Tel. kom: 694 728 379 mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży Tel. kom: 693 656 562 dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży Tel. kom: 606 324 064 ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Szymon Dąbrowski
Szymon Dąbrowski
Specjalista ds. sprzedaży Tel: 501 099 058 szymon.dabrowski@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży Tel. kom: 789 127 785 hanna.kozuch@wutkowski.com.pl
Wiktoria Walter
Wiktoria Walter
Fakturzystka Tel. kom: 694 732 092 wiktoria.walter@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. jakości i reklamacji Tel. kom: 784 656 983 karina.reszka@wutkowski.com.pl