Float ekstra biały

O nas

Float ekstra biały to całkowicie odbarwione szkło, uzyskane poprzez obniżenie zawartości tlenków żelaza w masie szklanej. Dzięki swoim właściwościom oraz przezierności, szczególnie widocznej na krawędziach, wykorzystywane jest, gdy zabarwiona poświata szkła typu float jest niewskazana.

Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie istotna jest idealna transparentność i przepuszczalność światła oraz czystość barw (również w przypadku szkła laminowanego).

Producenci: PILKINGTON Polska Sp. z o.o. (Optiwhite) Dostępne grubości: 3 - 19 mm Float ekstra biały

Dostępne wymiary:

3 mm
  • 2250x1605
  • 3210x2250
4 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
5 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
6 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
8 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
10 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
12 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
15 mm
  • 3210x2250
19 mm
  • 3210x2250

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości zamówień hurtowych sabina.wolter@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży hanna.kozuch@wutkowski.com.pl