Float bezbarwny

O nas

Podstawowy rodzaj szkła, powstający w wyniku zmieszania tzw. zestawu szklarskiego, a następnie krzepnięcia masy szklanej na powierzchni roztopionej cyny. Szkło typu float jest prawie idealnie płaskie, nie ma zniekształceń oraz wad optycznych. Z uwagi na ogromny zakres zastosowań, jest najczęściej używanym surowcem do dalszej obróbki.

Float bezbarwny to produkt zarówno dla użytkowników końcowych, jak i dla dalszych procesorów w przetwórstwie szkła.

Producenci: PILKINGTON Polska Sp. z o.o. (Optifloat), GUARDIAN Częstochowa Sp. z o.o. (ExtraClear), Saint-Gobain Building Glass Polska (SGIM Planiclear), Import Dostępne grubości: 2 - 19 mm Float bezbarwny

Dostępne wymiary:

2 mm
  • 1605x1000
  • 1605x2000
  • 1605x1300
3 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
4 mm
  • 2000x1605
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2000
  • 3210x2250
  • 3210x2550
5 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
6 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
8 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
10 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
12 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
15 mm
  • 3300x2250
18 mm
  • 3300x2250

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Grzeszczak
Karina Grzeszczak
Specjalista ds. sprzedaży karina.grzeszczak@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości sabina.wolter@wutkowski.com.pl