Do witryn

O nas

Szkło antyrefleksyjne jest szkłem przejrzystym, gwarantuje wysoki poziom przepuszczalności światła i doskonałe odwzorowanie barw. Minimalne odbicie promieni światła od powierzchni szkła pozwala na doskonałą widoczność i przezierność w każdych warunkach. Refleksów nie tworzy ani światło przechodzące, ani wychodzące. Co więcej, nie sprawia problemów przy czyszczeniu co w połączeniu z jego uniwersalnością sprawia, że jest popularnym i chętnie nabywanym produktem przez różne przedsiębiorstwa, jak i klientów prywatnych.

 

*Pozostałe grubości dostępne na zamówienie.

Producenci: PILKINGTON Polska Sp. z o.o. (OptiView Ultra DC T) Dostępne grubości: 4 mm Do witryn

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 3210x2000

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży hanna.kozuch@wutkowski.com.pl