Czarne 22.1

O nas

Szkło laminowane zalicza się do rodziny szkieł bezpiecznych. Składa się ono z dwóch tafli połączonych ze sobą za pomocą specjalistycznej folii  PVB w kolorze czarnym. Zespalanie elementów odbywa się w tzw. procesie laminacji w warunkach próżniowych pod wpływem wysokiej temperatury. Swoje właściwości zawdzięcza specjalnej produkcji, polegającej na sklejeniu warstw wytrzymałym laminatem (PVB). 

Szkło laminowane w kolorze czarnym ma szerokie zastosowanie w budownictwie, architekturze wnętrz oraz meblarstwie i stolarce drzwiowej.

Producenci: PILKINGTON Polska Sp. z o.o. Dostępne grubości: 22.1 Czarne 22.1

Dostępne wymiary:

22.1
  • 2550x1605

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości zamówień hurtowych sabina.wolter@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży hanna.kozuch@wutkowski.com.pl