Clearvision

O nas

Lustro Clearvision wykonane zostało z idealnie przejrzystego, białego szkła, dzięki któremu udało się uzyskać efekt super jasnego odbicia. Produkowane jest tylko przy użyciu ekologicznych materiałów. Dodatkowo specjalna dwuwarstwowa farba zapewnia ochronę warstwy srebra przed korozją.

Doskonale sprawdzi się jako element mebli, drzwi tradycyjnych i przesuwnych, okładzin ściennych.

Producenci: AGC Glass Europe Dostępne grubości: 4 - 6 mm Clearvision

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
5 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
6 mm
  • 2250x1605
  • 3210x2250

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Grzeszczak
Karina Grzeszczak
Specjalista ds. sprzedaży karina.grzeszczak@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości sabina.wolter@wutkowski.com.pl