Classic Orange 2001

O nas

Szkło lakierowane satynowane łączy w sobie dwie linie szkła. Z jednej strony bezbarwne, pokryte warstwą lakieru wysokiej jakości, z drugiej natomiast – trawione kwasem. Proces produkcji gwarantuje jednolity wygląd.

Szkło Matelac dostępne jest w atrakcyjnej palecie kolorów.

Matelac doskonale sprawdzi się w elementach architektury wnętrz: meble, przegrody, drzwi otwierane i przesuwne. Znakomicie komponuje się z innymi materiałami m.in. drewnem, stalą, kamieniem.

Producenci: AGC Glass Europe Dostępne grubości: 4 mm Classic Orange 2001

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2550x1605

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży hanna.kozuch@wutkowski.com.pl