Classic Grey

O nas

Szkło refleksyjne to szkło barwione w masie z naniesioną specjalną powłoką „odblaskową” w procesie produkcji. Powłoka ma za zadanie odbijać promieniowanie słoneczne oraz ograniczać światło widzialne. Wysoki współczynnik odbicia światła ogranicza nagrzewanie pomieszczeń oraz jaskrawość oświetlenia. Zapewnia również większą prywatność. Powłoka jest wtopiona w szkło, co nadaje jej wyjątkową trwałość oraz dodatkowe walory estetyczne.

Producenci: AGC Glass Europe (Stopsol Classic Grey) Dostępne grubości: 4 - 6 mm Classic Grey

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
6 mm
  • 3210x2250
  • 3210x2550

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Grzeszczak
Karina Grzeszczak
Specjalista ds. sprzedaży karina.grzeszczak@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości sabina.wolter@wutkowski.com.pl