Classic

O nas

Lacomat to bezbarwne szkło float pokryte jednostronnie opalizującym lakierem zapewniającym efekt zmatowienia.

Szkło dostępne w dwóch wariantach.:

  • Lacomat White – wyraźnie zmatowione o białym odcieniu,
  • Lacomat Classic – delikatny efekt zmatowienia.

Najważniejszymi zaletami tego szkła jest jego neutralny, matowy i półprzejrzysty wygląd zapewniający większą ochronę prywatności, niż szkła trawione kwasem. Lakierowana powierzchnia tafli jest wysoce odporna na zabrudzenia, w tym również ślady palców. Współczynnik przenikania światła to ponad 80%.

Doskonale sprawdza się we wnętrzach jako element mebli, okładzin ściennych, drzwi i zabudów przesuwnych. Może również być stosowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, nie należy jednak zanurzać go w wodzie.

Producenci: AGC Glass Europe Dostępne grubości: 4 mm Classic

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2550x1605

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości zamówień hurtowych sabina.wolter@wutkowski.com.pl