Brąz

O nas

Szkło zbrojone to rodzaj szkła z wtopionym w jego masę drutem stalowym już w procesie jego produkcji. Zatopiona metalowa siatka składająca się z kwadratowych oczek jest na tyle gęsta, że w przypadku pęknięcia lub rozbicia, przytrzymuje duże odłamki szkła i nie pozwala im wypaść. Rozwiązanie to powoduje, że szkło pozostaje bezpieczne w momencie stłuczenia. Dzięki swojej wytrzymałości szkło zbrojone to doskonałe rozwiązanie do zastosowania w ogólnodostępnej przestrzeni publicznej a także, jako element dekoracyjny.

Występuje w wersji bezbarwnej j i barwionej w masie – brąz oraz oranż.

Producenci: Saint-Gobain Building Glass Polska Dostępne grubości: 6 mm Brąz

Dostępne wymiary:

6 mm
  • 2520x2040

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Grzeszczak
Karina Grzeszczak
Specjalista ds. sprzedaży karina.grzeszczak@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości sabina.wolter@wutkowski.com.pl