Activ

O nas

Szkło samoczyszczące jest szkłem typu float pokrytym specjalną powłoką hydrofobową, która jest równie trwała jak samo szkło. Charakteryzuje się nieco większym efektem lustrzanym od zwykłego szkła oraz niebieskawym odcieniem.

Skutkiem działania powłoki jest rozkład zanieczyszczeń organicznych przy wykorzystaniu procesu fotokatalizy i promieniowania UV. Opady deszczu lub woda spływające po powierzchni szkła równą warstwą, zabierają za sobą zanieczyszczenia i nie pozostawiają smug ani zacieków. Szkło w efekcie końcowym ulega więc samooczyszczeniu. Powłoka działa nawet, jeśli szkło jest mocno zabrudzone.

Szkło samoczyszczące może być poddawane obróbce, w tym hartowaniu i laminowaniu.

Producenci: PILKINGTON Polska Sp. z o.o. (ACTIV) Dostępne grubości: 4 - 8 mm Activ

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 3210x2250
6 mm
  • 3210x2250
8 mm
  • 3210x2250

Dział realizacji zamówień hurtowych

Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Kierownik sprzedaży Tel. kom: 510 227 265 krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży Tel. kom: 694 728 379 mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży Tel. kom: 693 656 562 dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży Tel. kom: 606 324 064 ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Szymon Dąbrowski
Szymon Dąbrowski
Specjalista ds. sprzedaży Tel: 501 099 058 szymon.dabrowski@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży Tel. kom: 789 127 785 hanna.kozuch@wutkowski.com.pl
Wiktoria Walter
Wiktoria Walter
Fakturzystka Tel. kom: 694 732 092 wiktoria.walter@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. jakości i reklamacji Tel. kom: 784 656 983 karina.reszka@wutkowski.com.pl