Produkcja

O nas

Lista usług

Brak wyników wyszukiwania

Wróć

Dział realizacji zamówień produkcyjnych

Dagmara Gliniecka
Dagmara Gliniecka
Kierownik sprzedaży Tel. kom: 606 320 381 dagmara.gliniecka@wutkowski.com.pl
Magdalena Szmit
Magdalena Szmit
Specjalista ds. sprzedaży Tel. kom: 693 255 203 magdalena.szmit@wutkowski.com.pl
Izabela Warczak
Izabela Warczak
Specjalista ds. sprzedaży Tel. kom: 692 980 681 izabela.warczak@wutkowski.com.pl
Adam Laskiewicz
Adam Laskiewicz
Regionalny Kierownik Sprzedaży Pn.-Zach. Tel. kom: 501 098 915 adam.laskiewicz@wutkowski.com.pl
Marcin Olczak
Marcin Olczak
Regionalny Kierownik Sprzedaży Pd.- Wsch. Tel. kom: 571 397 552 marcin.olczak@wutkowski.com.pl
Maria Karwasz
Maria Karwasz
Specjalista ds. sprzedaży Tel. kom: 517 244 422 maria.karwasz@wutkowski.com.pl