Specjalista ds. sprzedaży

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Śliwice (powiat tucholski) 2021-08-24 Udostępnij
Opis stanowiska:

Specjalista ds. sprzedaży aktywnie wspiera sprzedaż produktów oraz usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy. Zadaniem specjalisty będzie pozyskiwanie i obsługa nowych odbiorców, utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy, aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy, przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie pełnej dokumentacji sprzedażowej.

Główny zakres odpowiedzialności:

  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z powierzonymi i nowymi klientami,
  • przygotowywanie kalkulacji cenowych i ofert handlowych,
  • rejestracja zamówień,
  • przygotowywanie dokumentacji handlowej oraz organizacja wysyłek,
  • wystawianie i kontrolowanie obiegu dokumentów sprzedażowych,
  • rozliczanie reklamacji w oparciu o raport kontroli jakości,
  • planowanie i kontrolowanie logistyki dostaw,
  • monitorowanie rynku pod kątem występujących trendów, badanie potrzeb klienta,
  • monitoring działań konkurencji,
  • przygotowywanie raportów, analiz oraz prognoz sprzedaży dla swojej bazy klientów,
  • współpraca z klientami oparta na najwyższych standardach obsługi.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenia w pracy w strukturach handlowych,
  • samodzielność, umiejętność planowania, efektywna organizacja czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  • konsekwencja w działaniu, zdolności organizacyjne,
  • kreatywność, orientacja na wysoką jakość usług,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zawodowych.