Specjalista ds. optymalizacji tafli szklanych

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Śliwice 2022-05-16 Udostępnij
Opis stanowiska:

Specjalista ds. optymalizacji tafli szklanych to osoba odpowiedzialna za wykorzystanie w jak najwyższym stopniu tafli szklanej poprzez dobór odpowiednich formatek, zamówień oraz surowców.

Twój zakres obowiązków:

  • Optymalizacja rozkroju tafli szklanej
  • Dobór odpowiednich formatek, zamówień oraz surowców
  • Nadzór nad uruchamianiem partii próbnych i nowych wdrożeń
  • Prowadzenie analiz procesu produkcyjnego.

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność planowania i realizacji zadań
  • Swobodne posługiwanie się pakietem MS Office
  • Doświadczenie w pracy z maszynami
  • Staranność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją
  • Zniżki na produkty firmy
  • Programy rozwojowe i szkoleniowe
  • Wpływ na dalszy rozwój firmy
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez Pracodawcę.