Sekretarka

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Śliwice (powiat tucholski) 2021-11-15 Udostępnij
Opis stanowiska:

Sekretarka to osoba odpowiedzialna za właściwy przebieg informacji w firmie oraz prawidłowy obieg dokumentów.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i monitorowanie firmowego kalendarza,
  • organizowanie i obsługa spotkań firmowych,
  • odbieranie telefonów, przyjmowanie, wysyłanie i rejestracja korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich,
  • obsługa firmowej skrzynki e-mailowej,
  • telefoniczny kontakt z interesantami,
  • określanie zapotrzebowania administracyjnego,
  • tworzenie pism i dokumentów firmowych,
  • obsługa i kompletowanie dokumentacji,
  • zarządzanie sprawami administracyjnymi związanymi z codziennym funkcjonowaniem sekretariatu,
  • archiwizacja dokumentów.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętność planowania i realizacji zadań,
  • swobodne posługiwanie się pakietem MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doskonała organizacja pracy i samodzielność,
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją,
  • ubezpieczenie na życie w całości finansowane przez pracodawcę,
  • imprezy integracyjne,
  • zniżki na produkty firmy,
  • wpływ na dalszy rozwój firmy.