Magazynier

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Śliwice (powiat tucholski) 2020-07-07 Udostępnij
Opis stanowiska:

Magazynier zajmuje się załadunkiem i rozładunkiem dostaw oraz ich kontrolą pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym. Do jego obowiązków należy również utrzymanie magazynu w czystości oraz dbałość o powierzone mienie.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień dla klientów,
  • rozładunki/załadunki towaru,
  • kontrola ilości i jakości przyjmowanego towaru,
  • bieżące prace porządkowe.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na takim samym stanowisku,
  • aktualne uprawnienia na wózki widłowe,
  • mile widziane uprawnienia na suwnice,
  • możliwość pracy na trzy zmiany.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie,
  • pomoc przełożonego podczas okresu próbnego,
  • miłą i przyjemną atmosferę w pracy,
  • ubezpieczenie na życie w całości finansowane przez pracodawcę,
  • wpływ na rozwój firmy,
  • zniżki na produkty firmy,
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo i przejrzysty system premiowania.