Kontroler jakości

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Śliwice 2022-04-28 Udostępnij
Opis stanowiska:

Praca Kontrolera jakości polega w głównej mierze na nadzorowaniu procesu oraz dokładaniu wszelkich możliwych starań, aby finalny produkt osiągnął najwyższą jakość.

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór na przestrzeganiem przepisów jakościowych zgodnie z normami jakościowymi
  • Ścisła współpraca z działami produkcji w celu poprawy jakości wyrobu oraz wydajności obszaru produkcyjnego
  • Rozpatrywanie zwrotów reklamacyjnych od klienta
  • Kontrola w toku procesu produkcyjnego.

Poszukiwane kompetencje:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Znajomość systemów jakościowych
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Rzetelność i systematyczność w pracy - zaangażowanie w realizację zleconych zadań
  • Zdolność analitycznego myślenia, zorientowanie na realizację wymagań i szukanie rozwiązań.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją
  • Zniżki na produkty firmy
  • Programy rozwojowe i szkoleniowe
  • Samodzielność w działaniu
  • Wpływ na dalszy rozwój firmy.