Kierownik Transportu

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Śliwice 2024-09-20 Udostępnij
Opis stanowiska:

Kierownik ds. transportu to osoba odpowiedzialna za planowanie i organizację pracy działu transportu.

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie i rozdzielanie zadań pomiędzy pracowników działu oraz kontrola i rozliczanie efektów ich pracy
  • Całościowy nadzór nad realizacją pracy kierowców zatrudnionych w firmie, zgodnie z przepisami prawa i wewnętrznymi regulacjami, rozliczanie czasu pracy
  • Nadzór nad flotą ciężarową i osobową
  • Nadzór nad planowaniem wysyłek krajowych taboru własnego
  • Nadzór nad zleceniami dotyczącymi transportu zewnętrznego
  • Nadzór nad organizacją importów kontenerowych
  • Zlecanie i koordynowanie napraw samochodów ciężarowych
  • Zawieranie i egzekwowanie umów z firmami zewnętrznymi
  • Zakup materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do funkcjonowania Spółki
  • Kontrola faktur zakupu pod względem ustaleń cenowych i rabatowych
  • Udział w projektach transportowych i logistycznych
  • Podejmowanie działań mających na celu poprawę jakości i wydajności pracy działu.

Poszukiwane kompetencje:

  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Wykształcenie wyższe logistyczne, ekonomiczne
  • Doświadczenie na tożsamym stanowisku min. 3 lata
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Praktyczna znajomość procedur celnych.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Ubezpieczenie na życie w całości finansowane przez Pracodawcę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program Rekomendacji Pracowniczych, Pomysłów Pracowniczych