Kierownik HR

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Śliwice (powiat tucholski) 2021-06-05 Udostępnij
Opis stanowiska:

Kierownik HR to osoba, która odpowiada za całokształt procesów i czynności związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w firmie. Kieruje podległym zespołem, projektuje, wytycza oraz nadzoruje bieżące procesy HR zachodzące w przedsiębiorstwie. W porozumieniu z kadrą zarządzającą odpowiada za spójność polityki kadrowo-płacowej. Planuje i nadzoruje procesy rekrutacji i szkoleń, buduje pozytywny wizerunek pracodawcy.

Główny zakres odpowiedzialności:

  • zarządzanie wewnętrzną komunikacją HR,
  • budowanie wizerunku pracodawcy na zewnątrz organizacji,
  • współtworzenie struktur oraz budowanie kultury organizacyjnej firmy,
  • kreowanie polityki personalnej firmy: rozwój i motywacja, planowanie ścieżki rozwoju pracownika,
  • rekrutacja i selekcja: adaptacja, wartościowanie stanowisk, aktualizacja mapy kompetencji pracownika,
  • przygotowywanie umów o pracę zgodnie z przepisami prawa,
  • odpowiedzialność za procesy kadrowo-płacowe (teczki osobowe, wynagrodzenia, czas pracy, benefity),
  • przygotowanie sprawozdań, raportów i analiz kadrowo-płacowych,
  • monitorowanie lokalnego rynku pracy pod kątem możliwości uzupełniania zatrudnienia według aktualnych potrzeb,
  • współpraca z agencjami pracy tymczasowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, rekrutacji oraz rozwoju kadr,
  • samodzielność, umiejętność planowania, efektywna organizacja czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  • konsekwencja w działaniu, zdolności organizacyjne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zawodowych.