Kierownik ds. logistyki

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Śliwice (powiat tucholski) 2021-08-24 Udostępnij
Opis stanowiska:

Kierownik logistyki zajmuje się organizacją czynności dystrybucyjno-logistycznych, bieżącym nadzorowaniem podległych pracowników, prowadzeniem negocjacji, sporządzaniem planów i dopilnowywaniem terminów dostaw.

Podstawowe obowiązki:

  • planowanie i rozdzielanie zadań pomiędzy pracowników działu oraz kontrola i rozliczanie efektów ich pracy,
  • rozliczanie pracy kierowców,
  • podejmowanie działań mających na celu poprawę jakości i wydajności pracy działu,
  • nadzór nad flotą ciężarową i osobową,
  • nadzór nad planowaniem krajowych taboru własnego,
  • nadzór nad zleceniami dotyczącymi transportu zewnętrznego – pilnowanie kosztów,
  • nadzór nad organizacją importów kontenerowych,
  • zlecanie i koordynowanie napraw samochodów ciężarowych,
  • zawieranie i egzekwowanie umów z firmami zewnętrznymi,
  • organizacja pracy i nadzór nad pracą myjni firmowej,
  • udział w projektach transportowych i logistycznych,
  • całościowy nadzór nad realizacją pracy kierowców zatrudnionych w firmie, zgodnie z przepisami prawa i wewnętrznymi regulacjami,
  • zakup materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do funkcjonowania Spółki,
  • kontrola faktur zakupu pod względem ustaleń cenowych i rabatowych.

Wymagania:

  • wysokorozwinięte umiejętności planowania i przeprowadzania analiz,
  • doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi,
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z szeroko pojętą logistyką,
  • praktyczna znajomość warunków dozoru technicznego, norm i przepisów prawnych stosowanych w transporcie (UDT, TDT),
  • praktyczna znajomość procedur celnych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • pełna samodzielność w działaniu,
  • dobra organizacja czasu pracy, ustalania priorytetów,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zawodowych.