Kierowca kat. C+E

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca cała Polska 2020-05-12 Udostępnij
Opis stanowiska:

Kierowca kat. C + E to osoba, która posiada uprawnienia do prowadzenia pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony. Jest odpowiedzialna za bezpieczny transport ładunku. Musi także dbać o właściwy stan techniczny pojazdu. W ścisłej współpracy z pracownikami magazynu będzie realizowała zadania transportu i dostawy towaru do klientów firmy.

Główne obowiązki

  • przewożenie towaru na terenie całego kraju,
  • dbanie o prawidłowe wypełnienie dokumentów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierowcy C+E,
  • prawa jazdy kat. C i E,
  • aktualnego kursu na przewóz rzeczy,
  • elektronicznej karty kierowcy,
  • mile widziane uprawnienia HDS.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją,
  • ubezpieczenie na życie w całości finansowane przez pracodawcę,
  • zniżki na produkty firmy,
  • wpływ na dalszy rozwój firmy.