+ 48 692 989 499
KONTAKT

KONTAKT

Siedziba firmy

"Wutkowski" Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością sp. k.
Ul. Szklanych Domów 1
89-530 Śliwice
NIP 783-16-94-865
REGON 302302530
KRS 0000511649 
Dane GPS: 53.708205 N,18.172574 E

Sekretariat

Tel: +48 52 334 08 10
Tel. kom.: +48 692 989 499

sekretariat@wutkowski.com.pl

Zobacz jak do nas dojechać

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży
Tel. kom.: +48 694 728 379
mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży
Tel. kom.: +48 693 656 562
dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl

 

Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży
Tel. kom.:+48 510 227 265
krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Karina Grzeszczak
Specjalista ds.sprzedaży
Tel. kom.: +48 784 656 983
karina.grzeszczak@wutkowski.com.pl

 

Ilona Stosik
Specjalista ds.sprzedaży
Tel. kom.:+48 606 324 064
ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds.sprzedaży
Tel. kom.: +48 694 732 092
katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl

 

Dział realizacji zamówień produkcyjnych

Dagmara Szumacher
Kierownik sprzedaży
Tel. kom.: +48 606 320 381 
dagmara.szumacher@wutkowski.com.pl

Joanna Całczyńska
Specjalista ds.sprzedaży
Tel. kom.: +48 517 244  422
joanna.calczynska@wutkowski.com.pl

Magdalena Szmit
Specjalista ds.sprzedaży
Tel. kom.: +48 693 255 203
magdalena.szmit@wutkowski.com.pl

 

Dział realizacji zamówień indywidualnych

Izabela Warczak
Specjalista ds.sprzedaży
Tel.kom.: + 48 692 980 681
izabela.warczak@wutkowski.com.pl

 

Dział jakości i reklamacji

Dział reklamacji hurtowych
Sabina Wolter

Kierownik ds. reklamacji
Tel. kom.: +48 784 657 145
sabina.wolter@wutkowski.com.pl

Dział reklamacji produkcyjnych
Marcin Mroczkowski

Specjalista ds. jakości
Tel. kom.: +48 510 227 964
marcin.mroczkowski@wutkowski.com.pl

 

Księgowość

Kamila Schmidt
Główna księgowa
Tel. kom.: + 48 510 227 402
kamila.schmidt@wutkowski.com.pl

Barbara Kilichowska
Księgowa
Tel. kom.: +48 603 815 598
barbara.kilichowska@wutkowski.com.pl
Martyna Klaman
Księgowa
Tel. kom.: +48 603 815 598
martyna.klaman@wutkowski.com.pl
Katarzyna Antkowska
Młodsza księgowa
Tel. kom.: +48 603 815 598
katarzyna.antkowska@wutkowski.com.pl

 

Dział Kadr i Płac

Barbara Ważyńska
Starszy specjalista ds. kadrowo-płacowych
Tel. kom.: + 48 517 244 281
barbara.wazynska@wutkowski.com.pl

Marlena Malesińska
Specjalista ds. kadrowo-płacowych
Tel. kom.: + 48 886 472 443
marlena.malesinska@wutkowski.com.pl

 

Dział marketingu

Dorota Wutkowska
Koordynator marketingu
Tel. kom.: +48 692 980 157
d.wutkowska@wutkowski.com.pl
Olga Szydłowska
Specjalista ds. marketingu
Tel. kom.: +48 501 098 944
olga.szydlowska@wutkowski.com.pl

 

Transport i logistyka

Piotr Stępień
Kierownik ds. logistyki
Tel.: +48 600 568 547
piotr.stepien@wutkowski.com.pl

Jola Andrzejewska
Starszy specjalista ds. logistyki
Tel.: +48 510 228 852
jolanta.andrzejewska@wutkowski.com.pl

 

Realizacje projektów

Remigiusz Wutkowski
Kierownik produkcji
Tel.: +48 784 657 239
remigiusz.wutkowski@wutkowski.com.pl

Adam Laskiewicz
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Tel.: +48 501 098 915
adam.laskiewicz@wutkowski.com.pl

 

RODO

Formularz kontaktowy

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Wyszukaj według zastosowania szkła: