Życie firmy

O nas

Piknik architekta w Krakowie

1 lipca obchodziliśmy Światowy Dzień Architektury, który powstał z inicjatywy UIA (International Union of Architects). Celem tego święta jest promowanie architektury, zawodu architekta, a przede wszystkim docenienie jej ogromnego wpływu na otaczającą nas rzeczywistość.

Architektura zmienia się wraz z epokami. W czasach współczesnych stawiamy już nie tylko na piękno i funkcjonalność, ale również ekologię i dbałość o nasz wspólny dom - Ziemię. Nowoczesne obiekty i budowle są energooszczędne, nie zanieczyszczają środowiska, wykorzystują ekologiczne rozwiązania. Często wkomponowane są w naturalne otoczenie, inspirowane przyrodą i otaczającym krajobrazem.

 

Dzień Architektury był doskonałą okazją do spotkania się na krakowskich Błoniach, by wspólnie świętować. 

Hasło przewodnie to 'Poznajmy się', więc rodzinne i branżowe warsztaty, które zorganizowaliśmy z naszym partnerem handlowym PILKINGTON Polska Sp. z o.o. to doskonała okazja do integracji. Uczestnicy pikniku mogli samodzielnie wykonać szkło typu 'crash glass', a ich pociechy malować kolorowe obrazy na szkle. Gościem specjalnym wydarzenia był znany architekt Krzysztof Miruć. który chętnie dzielił się swoją wiedzą oraz inspiracją do pracy. Mimo wyjątkowo gorącego dnia, nastrój i atmosfera były fantastyczne.

 

Wszystkim architektom z okazji ich święta życzymy twórczych i konstruktywnych działań na co dzień ! Do zobaczenia za rok !

piknik_architekta_002 piknik_architekta_005 piknik_architekta_011 piknik_architekta_001 piknik_architekta_013
# Tagi: