Życie firmy

O nas

Nasze nowe, szklane biuro

Nowa siedziba firmy powstała na jej ówczesnym terenie, w otoczeniu pól i lasów. Projekt realizujemy od 2019 roku i nareszcie nabrał realnych kształtów. Przyszedł czas na przeprowadzkę.

 

Trzykondygnacyjny budynek o nietypowym kształcie to 1220 m2 nowoczesnej powierzchni użytkowej. Pierwsza kondygnacja to strefa wejściowa z recepcją i reprezentacyjnym holem, salą konferencyjną z dynamicznie dzieloną przestrzenią, biurem obsługi klienta indywidualnego i kadr. Drugi poziom to otwarta przestrzeń biurowa open space, gdzie mieści się nasz dział handlowy. Swoje biura ma tutaj również zarząd firmy, więc jest to także główna strefa operacyjna. Ostatnie piętro to zaplecze techniczne, sala konferencyjna, dział marketingu oraz finansowy.

 

Szklana fasada otwiera wnętrze na piękne widoki, nie ogranicza światła dziennego i nie stanowi topornej bariery. Dodatkowo charakteryzuje się trwałością.

 

Nie tylko dopływ naturalnego światła sprawia, że praca przy komputerze jest mniej męcząca , jak również odpowiednia aranżacja przestrzeni biurowej zapewnia komfortowe warunki do pracy. Wygodne biurka i fotele z pełną regulacją wpływają na jakość i wydajność pracy, ale również na zdrowie i samopoczucie pracowników. Chwilową odskocznią, która integruje zespół, pobudza do kreatywnego myślenia oraz pomaga zredukować stres jest specjalna strefa relaksu.

 

Obok komfortowego miejsca pracy, zadbaliśmy również o wizytówkę naszej marki. Trudno o bardziej charakterystyczne skojarzenie firmy z branży szklarskiej, niż nowoczesny, szklany budynek, który doskonale wpisuje się w jej kontekst.

 

Wutkowski 1 Wutkowski 7 Wutkowski 8 Wutkowski 12 Wutkowski 16 Wutkowski 15 Wutkowski 6 Wutkowski 4 Wutkowski 5 Wutkowski 18 WUtkowski 17 Wutkowski 2 Wutkowski 3 Wutkowski 13 Wutkowski 11 WUtkowski 10 Wutkowski 9
# Tagi: , , ,