Życie firmy

O nas

Konkurs kreatywny dla dzieci

W miniony piątek odbyło się rozstrzygnięcie konkursu kreatywnego dla dzieci pt. „Moje wymarzone wakacje” oraz uroczyste wręczenie nagród.

W konkursie mogły wziąć udział wszystkie pociechy naszych pracowników w wieku od 5 do 15 lat. Dzieci rywalizowały w czterech kategoriach wiekowych:

  • 5-6 lat,
  • 7-9 lat,
  • 10-12 lat
  • 13-15 lat.

Warunkiem przyjęcia pracy do konkursu było wypełnienie karty zgłoszeniowej,  określony rozmiar i format 3D pracy oraz wykonanie jej z materiałów ekologicznych. Otrzymaliśmy prawie 30 prac konkursowych. Wszystkie prace można obejrzeć w sali konferencyjnej przy recepcji.

Z wielka przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły naszych najmłodszych. Po długotrwałych i burzliwych naradach nasze jury, złożone z pracowników wszystkich działów, wyłoniło zwycięzców.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Mamy wielka nadzieję, że taka twórczość będzie dalej rozwijana i za rok możemy ponownie liczyć na tak duża frekwencję. Pomysłów możemy tylko zazdrościć !

Szkoda, że nie wszyscy mogli uczestniczyć w rozdaniu nagród, ale to nic straconego. Dla nieobecnych upominki do odbioru w sekretariacie.

konkurs_dla_dzieci_003
# Tagi: