Życie firmy

O nas

Apartamenty Ogrodowa

Pracowita końcówka ubiegłego roku zaowocowała efektownymi projektami zlokalizowanymi w biznesowej części Warszawy. Jednym z nich są Apartamenty Ogrodowa. 

 

Inwestycja klasy premium. Zachwycający widok na miasto podziwiać można zarówno z przestronnych balkonów i loggii apartamentów typu studio, jak i dużych tarasów luksusowych penthouse'ów. Wszystko zaprojektowane z dbałością o każdy detal, a ich balustrady ... to najwyższej klasy szkło budowlane spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.


Zastosowano tu szkło float laminowane i hartowane (VSG ESG) o grubości 44.2 malowane w kolorze czarny mat.


Apartamenty Ogrodowa to projekt łączący współczesną architekturę z przedwojennym modernizmem. Inwestycję udało się zrealizować z powodzeniem dzięki współpracy naszych doradców techniczno-handlowych z partnerami, biurami architektonicznymi i inwestorami.


Staramy się, by nasza współpraca przynosiła obopólne korzyści, a zaufanie klientów i partnerów było naszą nadrzędną wartością.

 

apartamenty_ogrodowa_1 apartamenty_ogrodowa_3 apartamenty_ogrodowa_4 apartamenty_ogrodowa_5 apartamenty_ogrodowa_2 apartamenty_ogrodowa_6
# Tagi: ,