+ 48 692 989 499
PRZETWÓRSTWO

Wiercenie

 

Wiercenie otworów w szkle pozwala znacznie poszerzyć jego funkcjonalność. Umożliwia konstruowanie elementów budowlanych, w których szkło tworzy płaskie powierzchnie niezakłócone elementami nośnymi – ramami. Wykonanie otworów daje również możliwość szerszego zastosowania szkła we wnętrzach, jako elementów wystroju oraz urządzeń gospodarstwa domowego. Zwiększa możliwości kształtowania rozwiązań konstrukcyjnych i kształtowania przestrzeni przez architektów.

Na życzenie klienta wykonujemy również szlifowanie (fazowanie) krawędzi otworów, co pozwala wyeliminować nawet najmniejsze nierówności powstałe podczas wiercenia. Proces ten odbywa się w trakcie wykonywania otworów, a warunkiem szlifowania krawędzi jest zastosowanie dodatkowych narzędzi mocowanych na wiertle rurkowym.

Maksymalna średnica otworu:45 mm (większe średnice wykonujemy na centrach obróbczych CNC)
Minimalna średnica otworu: 4 mm
Maksymalny wymiar szkła: 2800 x 1480mm
Zakres grubości szkła: 3 - 19 mm

 

pobierz pdf
Firma Wutkowski zajmuje się wszelkimi usługami związanymi z przetwórstwem szkła na zamówienie. Potrzebujesz uzyskać wycenę na swoje zamówienie, a nie wiesz jaka obróbka Cię interesuje? Zajrzyj do zakładki ETAPY OBRÓBKI SZKŁA i skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 5 dni w tygodniu!
            Dział realizacji zamówień produkcyjnych


Dagmara Szumacher
Tel. kom.: +48 606 320 381
dagmara.szumacher@wutkowski.com.pl


Joanna Całczyńska
Tel.kom.: +48 517 244  422
joanna.calczynska@wutkowski.com.pl

 

 

 

Magdalena Szmit
Tel. kom.:+48 693 255 203
magdalena.szmit@wutowski.com.pl

Zamówienia indywidualne


Izabela Warczak
Tel.kom.: + 48 692 980 681
izabela.warczak@wutkowski.com.pl

Wyszukaj według zastosowania szkła: