+ 48 52 33 40 810
Aktualności
2016-02-08

Szkło antykorozyjne SGG TIMELESS

Szkło antykorozyjne SGG TIMELESS
SGG TIMELESS to antykorozyjne szkło które zostało opracowane z myślą o zastosowaniach w kabinach prysznicowych. Można je stosować w parawanach
prysznicowych, kabinach prysznicowych lub parawanach nawannowych.
 
Szkło SGG TIMELESS składa się z wysoko przeziernego szkła SGG PLANICLEAR, na które naniesiono praktycznie niewidoczną powłokę. Dzięki temu szkło SGG TIMELESS jest bardzo przezroczyste i nie wpływa na percepcję kolorów niezależnie od grubości.
ZALETY

Efekt antykorozyjny dla trwałej przezroczystości

Szkło jest trwale zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu wraz z upływem czasu nie zmienia zabarwienia i zachowuje atrakcyjny wygląd.

Łatwiejsze czyszczenie

Woda spływa po powierzchni szkła, co ogranicza powstawanie osadów kamienia i zacieków. Wszelkie ślady użytkowania są łatwiejsze do usunięcia w porównaniu ze standardowym szkłem niepowlekanym.

Wysoko wytrzymała powłoka

Powłokę SGG Timeless otrzymuje się przez magnetronowe nanoszenie warstwy tlenków metali. Tak otrzymana powłoka jest bardzo trwała, nie traci swoich właściwości z upływem czasu i może być poddawana wszelkim rodzajom obróbki przemysłowej.

10 letnia gwarancja

Właściwości antykorozyjne szkła prysznicowego SGG TIMELESS są gwarantowane przez okres 10 lat w normalnych warunkach użytkowania i pod warunkiem przestrzegania wytycznych dotyczących przetwarzania i konserwacji oraz zaleceń dotyczących stosowania, podanych przez Saint Gobain Glass.

Wyszukaj według zastosowania szkła: