+ 48 52 33 40 810
Aktualności
2017-12-17

Pierwsze takie Drzwi Otwarte w naszym regionie

 

Aż 60 osób odwiedziło naszą firmę podczas Drzwi Otwartych, które zorganizowaliśmy po raz pierwszy.
Wśród zwiedzających byli także chętni do podjęcia pracy w naszej firmie.

Organizacja Drzwi Otwartych to nowatorski pomysł na naszym lokalnym i regionalnym rynku pracy. Okazało się, że takie przedsięwzięcie było bardzo potrzebne. W sobotę 20 stycznia naszą firmę odwiedziło aż 60 osób. Każdy z chętnych mógł dowiedzieć się więcej o tym, czym zajmuje się firma „Wutkowski” i zobaczyć ją od wewnątrz. Odwiedzający byli podzieleni na trzy grupy. Gości po hali produkcyjnej oprowadzała nasza załoga z kierownikiem produkcji Karolem Kowalskim na czele. Zebrani mogli poznać pracę na stole do rozkroju surowca, czy dowiedzieć się więcej o hartowaniu szkła. Zwiedzający mieli również okazję zobaczyć kilka ciekawych eksperymentów z wykorzystaniem szklanych formatek.

Na koniec każdy otrzymał słodki poczęstunek i w prezencie szklaną deskę do krojenia, wykonaną oczywiście w naszej firmie.

Jednak na tym wizyta gości się nie skończyła. Chętni mogli od razu udać się na indywidualną rozmowę kwalifikacyjną. W efekcie tego kilka osób już znalazło pracę w naszej firmie.

Zainteresowanie, jakim cieszył się pomysł zwiedzania naszej firmy oraz efekty, które on przyniósł, przerosły nasze oczekiwania.
Wszystkim bardzo dziękujemy, a zainteresowanych zapraszamy na kolejne Drzwi Otwarte!

Wyszukaj według zastosowania szkła: