KONTAKT

KONTAKT

 

Siedziba firmy

"Wutkowski" Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością sp. k.
Ul. Szklanych Domów 1
89-530 Śliwice
NIP 783-16-94-865
REGON 302302530
KRS 0000511649 
Dane GPS: 53.708205 N,18.172574 E
Tel.: +48 (52) 33 40 810
Fax.: +48 (52) 33 40 813
sekretariat@wutkowski.com.pl


Zobacz jak do nas dojechać

 

Dział realizacji zamówień hurtowych

Dorota Gierszewska
Tel.: +48 (52) 33 40 811
Tel. kom.: +48 693 656 562
dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Ilona Stosik
Tel.: +48 (52) 33 40 819
Tel. kom.:+48 606 324 064
ilona.stosik@wutkowski.com.pl

 

Mateusz Kisielewski
Tel. kom.: +48 52 33 40 860 
mateusz.kisielewski@wutkowski.com.pl
Karina Grzeszczak
Tel. kom.:+ 48 784 656 983 
karina.grzeszczak@wutkowski.com.pl
    

 

Przedstawiciel handlowy

Mariusz Domachowski
Tel. kom.: +48 694 728 379
mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl

 

Dział realizacji zamówień produkcyjnych

Dagmara Szumacher
Tel.: +48 (52) 33 40 831
Tel. kom.: +48 606 320 381 
dagmara.szumacher@wutkowski.com.pl
Maria Kozak
Tel.: +48 (52) 33 40 829
Tel. kom.: +48 693 255 203
maria.kozak@wutkowski.com.pl
 

 

Dział realizacji zamówień indywidualnych

Izabela Warczak
Tel.+48 (52) 33 40 843
Tel.kom.: + 48 692 980 681
izabela.warczak@wutkowski.com.pl

 

Montaże

Remigiusz Wutkowski
Tel.kom.: + 48 784 657 239
remigiusz.wutkowski@wutkowski.com.pl

 

 

Lean Manufacturing i Zaopatrzenie

Katarzyna Prabucka
Tel.kom.: + 48 694 732 092
katarzyna.prabucka@wutkowski.com.pl

 

Dział reklamacji

Dział reklamacji hurtowych
Sabina Wolter

Tel.: +48 (52) 334 08 21
Tel. kom.: +48 784 657 145
sabina.wolter@wutkowski.com.pl
Dział reklamacji produkcyjnych
Piotr Jabłoński

Tel.; +48 (52) 334 08 25
Tel. kom.: +48 692 990 257
piotr.jablonski@wutkowski.com.pl

 

Księgowość

Kamila Schmidt
Tel.: +48 (52) 33 40 817
Tel. kom.: + 48 603 815 598
kamila.schmidt@wutkowski.com.pl

 

Dział Kadr i Płac

Barbara Ważyńska
Tel.: +48 (52) 33 40 816
Tel. kom.: + 48 517 244 281
barbara.wazynska@wutkowski.com.pl
 

 

Dział marketingu

     Dorota Wutkowska
                    d.wutkowska@wutkowski.com.pl
 

Transport

Piotr Stępień                                  Emilia Żelazna - Pril  
Tel.: +48 600 568 547                       Tel.: + 48 510 228 852 
piotr.stepien@wutkowski.com.pl         emilia.zelazna@wutkowski.com.pl

 

Sekretariat

Tel.: +48 (52) 33 40 810
Tel. kom.: +48 606 320 381
sekretariat@wutkowski.com.pl

 

 

Formularz kontaktowy

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Wyszukaj według zastosowania szkła: